Teslimat ve İade

TESLİMAT

Çalışma saatleri içerisinde (17:30 a kadar) alınan siparişleriniz aygı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Yoğunluk dolayısı ile kargoya teslim süresi 2 iş günü olabilmektedir.

Kargolarınız merkez adresimize uzaklığı 600 km olan şehirlere 1 iş günü, 600 km den fazla uzaklıktaki şehirlere 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. (Bu bilgi ARAS KARGO TAŞIMACILIK Hizmet Taahhütleri ne dayanmaktadır.)

Kargonuzun durumunu, sizinle paylaşılan takip numarası ile sayfamızdaki kargo takip bölümünden sorgulayabilirsiniz.

İADE

Satın aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde veya üretimden kaynaklı ayıplı ürün olma durumunda ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkına sahipsiniz.

İade ve değişim yapılacak ürünlerin giyilmemiş olması ve tüm Missemramiss etiketlerinin takılı olmasına dikkat etmelisiniz. İade şartlarına uygun olmayan kargolar kabul edilmeyecek olup geri gönderilecektir.

İADE ŞARTLARI

Missemramiss olarak satın aldığınız ürünler ile ilgili yaşayabileceğiniz sorunları müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak hızlıca çözüme kavuşturturmak için aşağıda belirtilen şartlara uymanızı rica ederiz.

– İade etmek istediğiniz ürünleri faturası ile birlikte UPS KARGO ya 2850XY numaralı müşteri kodumuz ile teslim ederek ücretsiz bir şekilde kargolayabilirsiniz.

– Aras kargo dışındaki alıcı ödemeli gönderileriniz ve hasar gören, kullanılmış, etiketleri eksik veya faturasız gönderileriniz kabul edilmeycektir.

– Ürünü teslim aldığınız günden itibaren iade ve değişim için geri gönderiminiz 14 gün içerisinde olmalıdır.

– İade kargonuz tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolü yapılıp 3 iş günü içerisinde iadeniz kabul edilmiş olacaktır.

– Ödeme iadesi ödeme şeklinize göre değişiklik göstermektedir.

a – Ödemeniz NAKİT ÖDEME veya HAVALE/EFT yöntemlerinden biri ise iadeniz kabul edildiği gün ödeme iadenizde yapılacaktır.

b – Ödemeniz KREDİ KARTI ile yapıldıysa iadeniz hesap kesim tarihine kadar hesabınıza yansıyacaktır. Ayrıca KREDİ KARTINA TAKSİT seçeneğini seçtiyseniz ürün bedeli seçilen taksit adedi kadar her ay hesabınıza yanısyacaktır.

– Yanlış verilen veya aynı gün içerisinde iptal edeceğiniz siparişlerinizi kargoya verilmemesi için iletişimdeki telefon numaramızla irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz.

– Kargo paketlerinin hatalı veya sorunlu olması durumunda kargo firmasına teslimat anında kargoyu teslim almadan önce tutanak tutturmanız ve bu tutanağı aynı gün içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Sorunlu kargo paketlerinde tutanak tutturmadığınız takdirde Firmamız ve kargo firması sorumluluk kabul etmemektedir.

– Değişim yapmak istediğiniz ürünleri iletişimde ki irtibat numarası ile bize ulaşarak bildirebilirsiniz.

Mağazamızdan veya satış noktalarından yaptığınız alışverişlerinizde ki iade ve değişimlerinizi yine aynı noktalara yapmanızı rica ederiz.